Sportolj Te is! Alapítvány

Alapítvány célja: sportolásra, egészséges életmódra és helyes táplálkozásra való felhívás különböző eszközök, előadások, rendezvények, táborok, bemutatók segítségével.Több féle sportolási lehetőség bemutatása, szabadidő hasznos eltöltése.

2014. június 9-én kerül megrendezésre Győrújbaráton Családi Sportnap keretein belül szervezett lovas vetélkedőnk.

Nevezni a sportoljteis@gmail.com email címen lehet, bővebb információkért érdeklődni pedig a 20/3405894 telefonszámon.

A rendezvényen állatorvost biztosítunk.

A versenyzőknek kobak használata kötelező, védő mellény használata  ajánlott.

A nevezési díj 500 Ft, ami magában foglal egy a helyszínen beváltható étkezési  jegyet, mely tartalmaz egy csikós gulyást kenyérrel uborkával, üdítővel.

A versenyben az első 3 helyezett kupában részesül, a többi induló  emlékszalagot kap tőlünk.

A legügyesebb versenyzőt a Polgármester asszony külön kupával  köszönti.

Bővebb információk: 20/3405894

A nevezési lapot ebben a formában email fiókotokba  levélíráskor bemásolva tudjátok kitölteni és a sportoljteis@gmail.com email címre elküldeni.

Nevezési lap

Lovas  neve:

Életkora:

Képzettsége:  kezdő haladó

Lovarda, lovas  egyesület neve, ahol sportol:

Ló  neve:

Életkora:

Neme:

Fajtája:

Lóútlevél  száma:

Utolsó oltás  időpontja:

Tisztelt  sporttársak megkérünk benneteket, ha a lovatok lóútlevéllel esetleg nem rendelkezik az érvényes oltási lapját mindenképpen hozzátok  magatokkal.

Szeretjük  állatainkat, vigyázunk rájuk és vigyázunk egymásra.

Reméljük ezt ti  is így látjátok.

A vetélkedőn állatorvosi felügyeletet biztosítunk.

Üdvözlettel:  Szervezők

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 5
Tegnapi: 1
Heti: 7
Havi: 5
Össz.: 7 481

Látogatottság növelés
Oldal: Lovas vetélkedő
Sportolj Te is! Alapítvány - © 2008 - 2024 - sportoljteisalapitvany.hupont.hu

A HuPont.hu honlap ingyen regisztrálható, és sosem kell érte fizetni: Honlap Ingyen.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »